Дитинства пісня веселкова

08 Червень 2012, 10:06


На центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбулося традиційне загальноміське свято “Країна дитячих мрій”, організоване та проведене службою у справах дітей, відділами освіти, у справах сім’ї та молоді, культури і туризму, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, станцією юних туристів, будинком художньої творчості.

В ході програми свята було організовано театралізоване дійство. Для присутніх дитяча громадська організація „Клуб самозахисту „Альянс” підготувала показові виступи спортсменів. Бажаючі мали можливість переглянути концертну програму, взяти участь в різноманітних конкурсах, іграх та розвагах. Діти-учасники свята отримали призи та солодощі. Зі святом дітей міста привітали міський голова Олександр Шкіра, заступник міського голови Валентина Губенко, начальник служби у справах дітей Катерина Лой.

За підтримки національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» для дітей міста Переяслава-Хмельницького, дітей-сиріт дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з неповних, багатодітних сімей та дітей з особливими потребами були організовані та проведені безкоштовні екскурсії в музеї Кобзарства, Заповіту, Сковороди, музею археології, музею діорами «Битва за Дніпро».

За сприяння начальника служби у справах дітей Катерини Лой, начальника відділу культури туризму Антоніни Курило, голова комітету з питань фізкультури та спорту Валерій Мільгевський директор центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Юлії Ляльки та директора народного центру культури «Зустріч» Ярослав Лиховид організували та провели благодійний забіг на дистанції 30,40, 50 метрів та забіг на одну милю для збору коштів та на підтримку трьох дітей з особливими потребами та сімей, які перебувають під соціальним супроводом і виховують дітей з особливими потребами. Бажаючі мали можливість переглянути концерт за участю вихованців народного центру культури «Зустріч».

У місті на центральній площі міста, до Дня захисту дітей, було проведено конкурс дитячих малюнків на асфальті «Дитинства пісня веселкова», який організували та провели працівники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Діти малювали на асфальті, грали в ігри та брали участь в різноманітних конкурсах, по закінченню заходу учасників конкурсу нагородили призами за кращі роботи на асфальті.

пошук по сайту

Підписатися на новини

Банер петиций 111111

2

Контакти

(044) 286-83-59м. Киiв, площа Лесі Українки, 1