Першочергове завдання керівництва області та місцевої влади – максимально залучити дітей до занять у секціях та гуртках у позашкільний час

21 Листопад 2013, 10:14


19 листопада керівництвом Кагарлицького району проведено робочі зустрічі з викладачами позашкільних навчальних закладів зокрема Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості та Кагарлицького міжвідомчого навчально-виробничого комбінату щодо забезпечення в районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».

У ході зустрічі заступник голови райдержадміністрації Світлана Муковоз Світлана Іванівна провела аналіз стану щодо охоплення дітей та молоді гуртковою роботою у 2012-2013 та 2013-2014 навчальних роках та повідомила присутнім, що цього навчального року центр дитячої та юнацької творчості відвідують 1370 дітей та 290 учнів займаються в міжвідомчому навчально-виробничому комбінату. Окрім того, Світлана Іванівна звернула увагу учасників зустрічі на те, що у районі не тільки збережена мережа позашкільних навчальних закладів, але і впроваджено у навчальний процес різноманітні форми і методи навчання і виховання. У ході зустрічі, крім позитивних напрацювань в даному напрямку, було обговорено і проблемні питання, зокрема ремонт даху та заміна вікон в центрі дитячої та юнацької творчості та придбання учбових автомобілів для навчально-виробничого комбінату.

За підсумками зустрічі Світлана Муковоз дала відповідні доручення та зазначила: «Першочергове завдання Президента України, керівників області та місцевої влади – убезпечити якомога більше дітей від негативного впливу вулиці, максимально залучити їх до занять у секціях та гуртках у позашкільний час. На сьогодні у районі багато талановитих та обдарованих дітей, яких необхідно підтримувати та надавати можливість розвивати свої здібності і таланти. Адже від того, як ми їх будемо виховувати, які моральні та духовні цінності вони сповідуватимуть залежатиме майбутнє нашої держави».

пошук по сайту

Підписатися на новини

Банер петиций 111111

2

Контакти

(044) 286-83-59м. Киiв, площа Лесі Українки, 1