Антикорупційна програма

Антикорупційна програма на 2024-2026 роки

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2024-2026 РОКИ

Київська обласна рада представляє проєкт Антикорупційної програми Київської обласної ради на 2024-2026 роки (далі – Антикорупційна програма) до громадського обговорення. Проект сформований на підставі оцінки корупційних ризиків у пріоритетних сферах Київської обласної ради та заходів з їх мінімізації.

Окрім оцінки корупційних ризиків Антикорупційна програма фіксує принципи антикорупційної роботи обласної ради, стратегічні цілі у формуванні відомчої антикорупційної політики та заходи, спрямовані на їх досягнення.

Зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми, а також заявку на участь у її публічному обговоренні  пропонуємо надсилати до 07.04.2024 на електронну пошту [email protected].

Публічне обговорення відбудеться 10.04.2024 у форматі онлайн-конференції, запрошення на яке із повідомленням про час його проведення будуть направлені учасникам додатково. 

Для того, щоб взяти участь у публічному обговоренні Антикорупційної програми, надішліть на електронну адресу [email protected]:

найменування громадської організації, прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи;

резюме або пояснення, викладене в довільній формі, про досвід в антикорупційній діяльності;

зауваження і пропозиції до проекту Антикорупційної програми (за наявності).

Реєстр ризиків ( Додаток 1)

План – графік навчальних заходів у Київській обласній раді з питань запобігання та виявлення корупції на 2024 – 2026 роки (Додаток 2)

Анонімне опитування (анкетування) зовнішніх заінтересованих сторін Київської обласної ради

Запрошуємо взяти участь як зовнішніх заінтересованих сторін в анонімному опитуванні щодо визначення вразливих до корупції функцій та процесів. Термін анкетування – до 13.12.2023.

Узагальнені результати проведеного анкетування будуть використовуватись робочою групою з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Київської обласної ради для подальшої розробки заходів із мінімізації та усунення корупційних ризиків.

 Форма анонімного опитування зовнішніх заінтересованих сторін за посиланням: https://forms.gle/hRFupUJA7NDmwou7A

Антикорупційна програма на 2021-2023 роки

Звіти про виконання Антикорупційної програми 2021-2023

Антикорупційна програма на 2018-2020 роки (зі змінами)